המעצבות לוגו.png

!יש לכם שאלות? יש לנו תשובות

איך אפשר להספיק הכל ביום אחד? בתכנון מקדים, בהתאם לצרכים ולתקציב, אנחנו מתאמות את הפגישות מול הספקים, כך שהכל מתוכנן, מתוזמן ומנוהל היטב כדי שנספיק לתכנן לכם גם מטבח וגם לעשות את הבחירות המדויקות לחדר רחצה ביום קניות אחד.

איך אתן יודעות לבחור חומרים או לתכנן מטבח אם הדירה עדיין לא נבנתה? יש תכנית עם מידות שאתם מקבלים ישירות מהקבלן ואיתה עובדים כדי להגיע לרמת הדיוק הגבוהה ביותר.

חייבים לקנות כל מה שאתן מציעות? לא חייבים לקנות ואנחנו לא מפעילות לחץ – הכל נעשה באווירה מאוד נעימה ורגועה. מכל הספקים שנגיע אליהם תקבלו הצעות מחיר מסודרות ותוכלו להחליט מה מתאים ונכון לכם לרכוש.

לאיזה חנויות הולכים ביום קניות? בפרויקט קבלן יש ספקים קבועים שאיתם ניתן לעבוד – חברת מטבחים וחברה של ריצוף לבית, סניטריה ואריחים לחדרי רחצה. במידה ויש שני ספקים מכל תחום, תוכלו לבחור לאיזה ספק תעדיפו ללכת ולבצע את הבחירות או לחילופין, נשמח לייעץ על סמך היכרות וניסיון מקדים באיזה ספק כדאי לבחור.

ואם אנחנו רוצים לעשות שינויים בדירה? השירות של יום קניות עם המעצבות מיועד עבור רוכשי דירות קבלן שלא מעוניינים בשינויים אלא רק בתכנון מטבח החלומות ועיצוב חדרי הרחצה.

כן, אני רוצה לצאת אתכן ליום קניות ולעשות את הבחירות הנכונות!

בכל שאלה נוספת נשמח לעזור :)

 

        ליטל - 052-3112665